Menu Close

PRONAR T672/2

Funkcionalna dvoosovinska prikolica nosivosti 10,4 tone

Kontaktirajte nas →

Velika nosivost uz malu sopstvenu masu

PRONAR T672/2 je dvoosovinska traktorska prikolica nosivosti 10.400 kg namenjena transportu žitarica, kukuruza, uljarica, đubriva i drugih rasutih tereta.

Zahvaljujući kombinaciji male sopstvene mase od svega 3.600 kg i ukupne dozvoljene mase od 14 tona, predstavlja veoma efikasno transportno rešenje za srednja i veća poljoprivredna gazdinstva.

Trostrano kipovanje, preklopne stranice i kvalitetna konstrukcija omogućavaju jednostavan utovar, brz istovar i visok nivo funkcionalnosti tokom cele godine.

Veliki korisni teret i efikasan transport

PRONAR T672/2 razvijena je za korisnike kojima je važno da maksimalno iskoriste transportni kapacitet prikolice.

Nosivost od 10,4 tone omogućava prevoz velikih količina poljoprivrednih proizvoda, dok relativno mala sopstvena masa doprinosi boljem odnosu korisnog tereta i ukupne mase prikolice.

To znači više transportovanog materijala uz manje prazne mase i veću efikasnost u radu.

Funkcionalna konstrukcija za lak utovar i istovar

PRONAR T672/2 opremljena je preklopnim stranicama koje olakšavaju pristup utovarnom prostoru i povećavaju fleksibilnost tokom rada.

Trostrano kipovanje omogućava jednostavan istovar na različitim lokacijama, dok kontrolni levak na zadnjoj strani dodatno olakšava rukovanje rasutim materijalima.

Takva konstrukcija čini prikolicu praktičnim rešenjem za svakodnevnu upotrebu na poljoprivrednim gazdinstvima.

Stabilna i dugotrajna konstrukcija

Šasija izrađena od zatvorenih čeličnih profila obezbeđuje visoku otpornost i dug radni vek prikolice.

Parabolične opruge i kvalitetne Pronar osovine omogućavaju stabilan i bezbedan transport pri brzinama do 40 km/h, dok pod debljine 5 mm i stranice debljine 2,5 mm doprinose izdržljivosti i otpornosti na habanje.

Kvalitetni premazi dodatno štite konstrukciju od korozije i spoljašnjih uticaja tokom eksploatacije.

Tehnički podaci i dimenzije PRONAR T672/2

PRONAR T672/2 je dvoosovinska traktorska prikolica nosivosti 10.400 kg i ukupne dozvoljene mase 14.000 kg. Zahvaljujući maloj sopstvenoj masi, trostranom kipovanju i funkcionalnoj konstrukciji predstavlja praktično rešenje za svakodnevni transport na poljoprivrednim gazdinstvima.

PRONAR T672/2
Dvoosovinska traktorska prikolica nosivosti 10,4 t
Ukupna dozvoljena masa14.000 kg
Nosivost10.400 kg
Masa prazne prikolice3.600 kg
Zapremina sanduka11,8 m³
Dužina sanduka4.440 mm
Širina sanduka2.190 / 2.240 mm
Površina sanduka9,8 m²
Visina stranica600 + 600 mm
Debljina poda5 mm
Debljina stranica2,5 mm
Visina platforme1.345 mm
KipovanjeTrostrano
Ugao kipovanja50° / 46°
OgibljenjeParabolične opruge
Trag točkova1.700 mm
Pneumatici385/65 R22.5 RE
Maksimalna brzina40 km/h
Potrebna snaga traktora78 KS i više

Standarna oprema

Opcije

Zašto poljoprivrednici biraju PRONAR T672/2?

PRONAR T672/2 kombinuje veliku nosivost, malu sopstvenu masu i visok nivo funkcionalnosti. Zahvaljujući preklopnim stranicama, trostranom kipovanju i robusnoj konstrukciji predstavlja pouzdanu prikolicu za svakodnevni rad na poljoprivrednim gazdinstvima.

Stabilno ogibljenje, kvalitetna izrada i bogata dodatna oprema omogućavaju prilagođavanje različitim transportnim zadacima tokom cele godine.

Često postavljana pitanja

Koliku nosivost ima PRONAR T672/2?

PRONAR T672/2 ima nosivost od 10.400 kg, dok ukupna dozvoljena masa prikolice iznosi 14.000 kg.

Da. Prikolica omogućava kipovanje unazad i na obe bočne strane radi lakšeg istovara.

Preklopne stranice omogućavaju lakši utovar i istovar materijala, kao i jednostavniji pristup utovarnom prostoru.

Zapremina sanduka iznosi 11,8 m³.

Najčešće se koristi za transport žitarica, kukuruza, uljarica, đubriva i drugih rasutih poljoprivrednih materijala.

Da li je PRONAR T672/2 prava prikolica za vaše gazdinstvo?

Kontaktirajte nas i saznajte da li PRONAR T672/2 odgovara vašim potrebama. Pomoći ćemo vam da odaberete odgovarajuću konfiguraciju i dodatnu opremu za efikasan i siguran transport tokom cele godine.

Pošaljite upit →

+381 216 455 312

Otkrijte i ostale modele PRONAR prikolica

PRONAR T680

Dvooosovinska prikolica neto nosivosti 14t. Bruto nosivost 18t

Pogledaj ponudu →

PRONAR T672/1

Dvooosovinska prikolica neto nosivosti 10t

Pogledaj ponudu →